Bezpieczne zakupy

  • Różne formy płatności
  • Gwarantowany zwrot pieniędzy (10 dni na zwrot towaru)
  • Szyfrowane dane i transakcje

O nas

W 2011r. uruchomiliśmy sprzedaż produktów - wyłącznie najwyższej klasy - dla profesjonalistów pod marką Tatiana Collection. Bardzo się cieszymy , że nasze produkty znalazły uznanie już u wielu osób zajmujących się stylizacją paznokci i innymi dziedzinami kosmetologii w Polsce, jak i w całej Europie. Punktem, na który stawiamy największy nacisk jest jakość oferowanych artykułów, nie odbiegająca niczym, a nawet niejednokrotnie przewyższająca normy najdroższych światowych marek. Dzięki temu jesteśmy pewni pełnego zadowolenia Państwa klientek z wykonywanych usług.

Nasze produkty można zakupić także  bezpośrednio w salonie, bądź u naszych szkoleniowców. Po telefonicznym, bądź mailowym kontakcie istnieje także możliwość zakupu i wysyłki towaru na Państwa adres w dowolne miejsce w Europie.

 

Zaufaliśmy platformie Click Shopdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy, pod adresem email tatianacollection@wp.pl lub telefonicznie pod numerem +48.793716022.

 

Serdecznie zapraszamy

Personel Tatiana Collection

Hurtownia Kosmetyczna Tatiana Collection

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

{nocache:cac17a8a296b3634b65f55325be91d47#0}
Click Shop | Hosting home.pl